STRONA MIEJSKIEGO OŚRODKA POMOCY SPOŁECZNEJ W KUTNIE
Logo stanowiące link do projektów unijnych

obrazek nagłówka

KOMUNIKAT W SPRAWIE ŚWIADCZENIA DOBRY START

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Kutnie informuje, że od 1 lipca 2021 r. nie przyjmuje wniosków o świadczenie dobry start, tzw. „300+”. Postępowanie w sprawie świadczenia „dobry start” prowadzi Zakład Ubezpieczeń Społecznych a wnioski przyjmowane są wyłącznie w wersji elektronicznej.

Data komunikatu: 01.07.2021 r.

KOMUNIKAT W SPRAWIE OBSŁUGI INTERESANTÓW

Od wtorku 08.06.2021 roku Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Kutnie wznawia obsługę interesantów.
W Ośrodku obowiązuje reżim sanitarny tj. zakrywanie ust i nosa, dezynfekcja rąk, zachowanie odległości między osobami oczekującymi.
Pomimo wznowienia możliwości załatwienia spraw przez interesantów, apelujemy o ograniczenie osobistych wizyt w Ośrodku.

Przyjęcia interesantów:

✔ Dział Świadczeń Rodzinnych i Alimentacyjnych
   Poniedziałek – wtorek, czwartek – piątek 10:00-14:00

✔ Dział Dodatków Mieszkaniowych
   Poniedziałek – wtorek oraz piątek 10:00-14:00
   czwartek 10:00-15:00

✔ Dział Pomocy Środowiskowej
   Poniedziałek – wtorek, czwartek – piątek 9:00-11:00 oraz 13:00-14:00
   przyjęcia interesantów po uprzednim kontakcie telefonicznym z pracownikiem socjalnym

Środa dniem bez przyjęć interesantów

Sprawy nadal można załatwiać poprzez:
✔ korespondencję elektroniczną na adres email: sekretariat@mops.kutno.pl, e-puap;
✔ kontakt telefoniczny pod nr: 24/2537847, 24/2534446, 24/2534309, 24/2549568;
✔ za pośrednictwem poczty polskiej;

Data komunikatu: 07.06.2021 r.



AKTUALNE REJONY PRACOWNIKÓW SOCJALNYCH

Data dodania: 2021-06-22 10:20:38
A+
A-

POKÓJ NR 1 wew. 117

JOANNA MYCKA-DURKA
Armii Krajowej
Asnyka
Broniewskiego

[Czytaj cały]

Pracownicy socjalni zmiany od 05.2020

Data dodania: 2020-03-04 11:49:57
A+
A-

POKÓJ 1 wew. 117

JOANNA MYCKA-DURKA
1.Armii Krajowej
2.Asnyka
3.Bukowa
4.Broniewskiego
5.Gałczyńskiego
6.Konarskiego
7.Korczaka
8.Korczyńskiego
9.Kręta
10.Limanowskiego
11.Łąkoszyńska od ul. Piwnej w stronę trasy
12.Łódzka
13.Łubinowa
14.Makowa
15.Nowowiejska
16.Os. Łąkoszyn
17.Promienna
18.Słoneczna
19.Solskiego
20.Staffa
21.Struga
22.Tęczowa
23.Wąska
24.Wypoczynkowa

GODZINY PRZYJĘĆ INTERESANTÓW:
Poniedziałek     13.30 – 14.30
Wtorek                8.30 -9.30
Środa                dzień bez przyjęć interesantów
Czwartek           13.30 – 14.30
Piątek                 8.30 -  9.30

EWELINA PAWLAK
1.Akacjowa
2.Ewy
3.Goszczyńskiego
4.Jaśminowa
5.Kasztanowa
6.Ogrodowa
7.Reja
8.Rychtelskiego
9.Sempołowskiej
10.Wybickiego
11.Złotych Kłosów
12.Kr. Jadwigi
13.Górna
14.Lotnicza
15.Stalowa
16.Wodna

GODZINY PRZYJĘĆ INTERESANTÓW
Poniedziałek   8.30 - 9.30
Wtorek             13.30 - 14.30
Środa            dzień bez przyjęć interesantów
Czwartek          8.30 - 9.30
Piątek             13.30 – 14.30
 

POKÓJ 2 wew. 139
ILONA KONARSKA-KUBIAK
1. Kochanowskiego
2. Krasińskiego
3 Jagiellońska

GODZINY PRZYJĘĆ INTERESANTÓW
Poniedziałek   
Wtorek
środa    dzień bez przyjęć interesantów
Czwartek
Piątek

POKÓJ 13  wew. 123

RENATA SZYBURSKA

1. Bitwy pod Kutnem
2. Kościuszki
3. Kraszewskiego
4. Kusocińskiego
5. Lipowa
6. Olimpijska
7. Oporowska
8. Płocka
9. Prusa
10. Pułaskiego
11. Skrajna
12. Szpitalna
13. Szymanowskiego
14. Tuwima
15. Wieniawskiego
16. Zacisze

GODZINY PRZYJĘĆ INTERESANTÓW:
Poniedziałek       13.30 – 14.30
Wtorek                    8.30 –. 9.30
Środa                  dzień bez przyjęć interesantów
Czwartek                 8.30 – 9.30
Piątek                  13.30 - 14.30

EWELINA GRABSKA
29 Listopada
GODZINY PRZYJĘĆ INTERESANTÓW:
Poniedziałek       8.30 – 9.30
Wtorek                    13.30 –.14.30
Środa                  dzień bez przyjęć interesantów
Czwartek                13.30 – 14.30
Piątek                  8.30 - 9.30

POKÓJ 5 wew. 118

MONIKA MAŁECKA-MURAWSKA

3 Maja
Barcewicza
Deotymy
Chmielna
Fałata
Hoffmanowej
Karłowicza
Klonowa
Kolumba
Komuny Paryskiej
Kosmonautów
Krzywa
Kutrzeby
Łąkoszyńska (od ul. Piwnej w prawą stronę)
Niecała
Niemcewicza
Noskowskiego
Matejki
Obrońców Warszawy
Pałacowa
Piątkowska
Piwna
Polna
Powstania Styczniowego
Reymonta
Sielska
Siemiradzkiego
Spacerowa
Sporna
Ściegiennego
Świętokrzyska
Unii Lubelskiej
Wiosny Ludów
Wyspiańskiego
Zapłotek
Żeromskiego

GODZINY PRZYJĘĆ INTERESANTÓW:
Poniedziałek        13.30 – 14.30
Wtorek                    8.30 – 9.30
Środa                 dzień bez przyjęć interesantów
Czwartek                8.30 – 9.30
Piątek                   13.30 - 14.30

DĄBROWSKA RENATA
1.Maczka
2.Rejtana
3.Sikorskiego
4.Skłodowskiej
5.Sosabowskiego
6.Teligi
7.Żółkiewskiego
8.Warszawskie Przedmieście 1, 3, 4A,6

GODZINY PRZYJĘĆ INTERESANTÓW
  Poniedziałek   8.30 - 9.30
Wtorek             13.30 - 14.30
Środa dzień bez przyjęć interesantów
Czwartek           13.30 - 14.30
Piątek                8.30 - 9.30

POKÓJ 6 wew. 119

ZOFIA JANKOWIAK

1.Oziębłowskiego
2.Podrzeczna
3.Prosta
4.Spokojna
5.Teatralna
6.Wojska Polskiego (bez nr 3)
7.Zdrojowa
8.Sklęczkowska

GODZINY PRZYJĘĆ INTERESANTÓW:
Poniedziałek         13.30 –   14.30
Wtorek                       8.30 – 9.30
Środa             dzień bez przyjęć interesantów
Czwartek               13.30  -  14.30
Piątek                     8.30  - 9.30

ANITA MARCZAK
1.Orla
2.Plac Wolności
3.Wilcza (bez nr 3a, 3b, 3d)
4.Wronia

GODZINY PRZYJĘĆ INTERESANTÓW:
Poniedziałek   8.30 - 9.30
Wtorek             13.30 - 14.30
Środa dzień bez przyjęć interesantów
Czwartek          8.30 - 9.30
Piątek                13.30 - 14.30

POKÓJ 7 wew. 120

GOŁĘBIEWSKA-CIOŁEK IZABELA
1.Sienkiewicza
2.Słowackiego
3.Zamkowa       
4.Zduńska     
5.Mickiewicza 104
6. Warszawskie Przedmieście 8,10,15,18,18a,22a,43 i pozostałe oprócz nr 1,3,4a,6,9,9a

GODZINY PRZYJĘĆ INTERESANTÓW :
Poniedziałek        13.30 – 14.30
Wtorek                   8.30 –   9.00
Środa                 dzień bez przyjęć interesantów
Czwartek                8.30 – 9.30
Piątek                  13.30 - 14.30

ANDRZEJCZAK AGNIESZKA
1.Berlinga
2.Boczna
3.Bortnowskiego
4.Czarnieckiego
5.Graniczna
6.Koniecpolskiego
7.Kordeckiego
8.Łączna
9.Obrońców Pokoju
10.Pomorska
11.Spójna
12.Uskok
13.Wygoda
14.Zgoda
15.Czereśniowa
16. Malinowa
17.Mickiewicza 102, 106

GODZINY PRZYJĘĆ INTERESANTÓW:
Poniedziałek      8.30 – 9.30
Wtorek             13.30 – 14:30
Środa               dzień bez przyjęć interesantów
Czwartek         13.30 – 14.30
Piątek                 8:00 - 9:30

POKÓJ 8 wew. 121

JAROS GRAŻYNA
1.Bema
2.Brzozowa
3.Chodkiewicza
4.Cicha
5.Dąbrowskiego
6.Kołłątaja
7.Lelewela
8.Mochnackiego
9.Morcinka
10.Norwida
11.Orkana
12.Peowiacka
13.Północna
14.Różana
15.Wspólna
16.Wysockiego
17.Andersa
18.Hallera
19..Górnośląska
20. Jesienna
21. Os. Dybów

GODZINY PRZYJĘĆ INTERESANTÓW:
poniedziałek      8.30 - 9.30
wtorek                13.30 – 14.30
środa                 dzień bez przyjęć interesantów
czwartek              13.30-14.30
piątek                  8.30 – 9.30

AGNIESZKA FRĄTCZAK
1. Długosza
2. Tarnowskiego
3. Zamoyskiego
4. Roweckiego
5. Kwiatowa
6. Cmentarna
7. Czarnieckiego

GODZINY PRZYJĘĆ INTERESANTÓW:
Poniedziałek       13.30 – 14.30
Wtorek                   8.30  – 9.30
Środa              dzień bez przyjęć interesantów
Czwartek               8.30 –   9.30
Piątek                 13.30 – 14.30

POKÓJ 10 wew. 124

PIETRZAK ANNA

1.Batorego
2.Józefów
3.Przytorze
4.K.Wielkiego
5.Wyszyńskiego nr 7
6.Sowińskiego

GODZINY PRZYJĘĆ INTERESANTÓW:
Poniedziałek        8.30 – 9.30
Wtorek               13.30 – 14.30
Środa               dzień bez przyjęć interesantów
Czwartek           13.30 –  14.30
Piątek                  8.30 –  9.30


RENATA ŚMIAŁEK
1. Aleja ZHP 1,2,4,6,8
2. Troczewskiego
3. Jana Pawła II
4. Wyszyńskiego bloki (poza nr 7)
5. Popiełuszki
6. Jagiełły
7. Wojska Polskiego 3
8. Brzechwy
9. Chopina
10. Konopnickiej
11. Łęczycka
12. Makuszyńskiego
13. Modrzejewskiej
14. Moniuszki
15. Mniszkówny
16. Nałkowskiej
17. Orzeszkowej
18. Rodziewiczówny
19. Zapolskiej

GODZINY PRZYJĘĆ INTERESANTÓW:
Poniedziałek       13.30 – 14.30
Wtorek                   8.30  – 9.30
Środa              dzień bez przyjęć interesantów
Czwartek               8.30 –   9.30
Piątek                 13.30 – 14.30

POKÓJ 11 wew. 125

ELŻBIETA CZAJKOWSKA
1.Grunwaldzka
2.Księdza Świtkowskiego
2.Wilcza 3A, 3B, 3D
3.Zielona
4.Żniwna
5.Plac Piłsudskiego

GODZINY PRZYJĘĆ INTERESANTÓW:
Poniedziałek         8.30 – 9.30
Wtorek                    13.30 – 14.30
Środa                   dzień bez przyjęć interesantów
Czwartek                13.30 – 14.30
Piątek                       8.30 -   9.30

JOANNA LONKWIC
1.Chrobrego
2.Łokietka
3.Aleja ZHP 3

GODZINY PRZYJĘĆ INTERESANTÓW:
Poniedziałek        13.30 – 14.30
Wtorek                 8.30 – 9.30
Środa                 dzień bez przyjęć interesantów
Czwartek             8.30 – 9.30
Piątek                  13.30 - 14.30

POKÓJ 15 wew. 137

JOANNA ZAJKOWSKA
1. Kolberga
2  Konduktorska
3. Krośniewicka
4.  Objazdowa
5.  Osiedle Kolejowe
6.  Paderewskiego
7.  Przemysłowa
8.  Rzemieślnicza
9.  Spółdzielcza
10.Zbożowa
11. Zielarska
12. Zielna
13. Żytnia
14. Północna
15. Sobieskiego

GODZINY PRZYJĘĆ INTERESANTÓW:
poniedziałek       8.30 - 9.30
wtorek               13.30 - 14.30
środa                 dzień bez przyjęć interesantów
czwartek            13.30 – 14.30
piątek                 8.30 - 9.30

RAFAŁ ŚNIEG wz Joanna Zajkowska
GODZINY PRZYJĘĆ INTERESANTÓW :
Poniedziałek         13.30 – 14.30
Wtorek                     8.30 – 9.30
Środa                   dzień bez przyjęć interesantów
Czwartek                 8.30 – 9.30
Piątek                   13.30 - 14.30
 
POKÓJ 16 wew. 138

WÓJCIK MONIKA

1.Bałtycka
3.Majdany
4.Raszewska
5.Rzeczna
6.Zachodnia
7.Warszawskie Przedmieście 9,9A
8 .Mickiewicza 5-10
9. Al. ZHP 1B

GODZINY PRZYJĘĆ INTERESANTÓW:
Poniedziałek        8.30 – 9.30
Wtorek                 13.30 – 14.30
Środa                  dzień bez przyjęć interesantów
Czwartek              13.30 – 14.30
Piątek                   8.30 - 9.30

KACALAK ALEKSANDRA
1.Jasna
2.Kilińskiego
3.Mireckiego
4.Narutowicza
5.Okrzei
6.Piastów
7.Toruńska
8.Wazów
9.Witosa
10.Bohaterów Walk nad Bzurą
11.Kopernika
12.Staszica 10b, 10c

GODZINY PRZYJĘĆ INTERESANTÓW :
Poniedziałek         13.30 – 14.30
Wtorek                     8.30 – 9.30
Środa                   dzień bez przyjęć interesantów
Czwartek                 8.30 – 9.30
Piątek                   13.30 - 14.30

POKÓJ 17 wew. 107

SZUSTOWSKA MONIKA
1.Barlickiego
2.Joselewicza
3.Królewska
4.Zamenhofa
5.Nawrot
6.1 Maja

GODZINY PRZYJĘĆ INTERESANTÓW:
Poniedziałek     9.00 – 10.00
Wtorek             13.00 – 14.00
Środa               dzień bez przyjęć interesantów
Czwartek         13.00 – 14.00
Piątek                9.00 - 10.00


ALICJA JUSZCZYSZYN
1.Braci Śniadeckich
2 Staszica (bez nr 10 C, 10 B)

GODZINY PRZYJĘĆ INTERESANTÓW
Poniedziałek    8.00 - 9.00
Wtorek              14.00 - 15.00
Środa              dzień bez przyjęć interesantów
Czwartek           14.00 - 15.00
Piątek               8.00 - 9.00


Pracownicy Socjalni i Rejony

Data dodania: 2012-05-16 19:05:12
A+
A-

POKÓJ 1 wew. 117

[Czytaj cały]

© 2011-2021 Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Kutnie.
Ostatnia aktualizacja: 2021-11-25 14:27:40

Poprawny CSS!