Ogłoszenie o naborze na stanowisko pomocnicze i obsługi

Autor: Rafał Chilarski   Data dodania: 2014-07-23 11:58:33

Ogłoszenie o naborze na stanowisko pomocnicze i obsługi - kierowca samochodu osobowego w Dziale Administracji i kadr w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Kutnie.


III edycja konkursu ,,Miłość z podbitym okiem".

Autor: Beata Michalczyk   Data dodania: 2014-04-25 08:40:54

Rusza III edycji konkursu "Miłość z podbitym okiem? Listy nadziei.

Twoja historia może uratować komuś życie".

 

Konkurs organizowany jest przez Poseł na Sejm RP Elżbietę Radziszewską i Prezydent Radomska Annę Milczanowską. Patronat honorowy nad konkursem sprawuje Marszałek Sejmu RP Ewa Kopacz.

 

Celem konkursu jest zachęcenie do aktywnego sprzeciwu wobec przemocy domowej oraz przełamywania tabu i stereotypów jej dotyczących, poprzez zaprezentowanie osobistych świadectw osób, które doświadczyły przemocy domowej i przedstawienie skutecznych sposobów i metod wyjścia z tej przemocy. Zapraszamy do udziału.


życzenia

Autor: Ania Śliwińska   Data dodania: 2014-04-18 12:13:48

 

Zdrowych, rodzinnych i pełnych radości Świąt Wielkiej Nocy,
a także mnóstwa optymizmu na wiosnę życzy Dyrekcja
i pracownicy Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej 


Inforacja o zmianie odpłatności

Autor: Magdalena Bryl   Data dodania: 2014-04-17 14:38:09

Od maja br. następuje zmiana odpłatności za obiad w Dziennym Domu Pomocy Społecznej
w Kutnie.
Więcej informacji w zakładce
► Dziennego Domu Pomocy Społecznej (kliknij) → Stołówka (kliknij).


UWAGA!

Autor: Magdalena Bryl   Data dodania: 2014-04-16 13:46:58

W DNIU 18.04.2014 R. (WIELKI PIĄTEK)

WYJĄTKOWO OBIAD BĘDZIE


WYDAWANY


W GODZINACH 11:45 DO 13:40.

 

 

 


Wielkanoc w KTI

Autor: Joanna Gała   Data dodania: 2014-04-15 14:14:57

W dniu 11 kwietnia 2014 roku w świetlicy Kompleksu Terapeutyczno- Integracyjnego "Wspólny Dom" odbyło się śniadanie wielkanocne dla mieszkańców mieszkań chronionych. Nie zabrakło typowo świątecznych potraw, pięknych dekoracji i rodzinnej atmosfery.Odpłatność za obiady

Autor: Magdalena Bryl   Data dodania: 2014-04-15 13:54:26

W związku ze zmianą odpłatności za obiady od miesiąca maja 2014 prosimy wszystkich zainteresowanych o zgłaszanie się do pracowników socjalnych w celu weryfikacji decyzji.

Z pomocy w formie obiadów przygotowywanych przez Dzienny Dom Pomocy Społecznej mogą korzystać tylko osoby z aktualną decyzją.


Marsz Ku Wiośnie

Autor: Joanna Gała   Data dodania: 2014-03-24 14:31:54

W dniu 21 marca na terenie Kompleksu Terapeutyczno Integracyjnego kutnowskie stowarzyszenia obchodziły Pierwszy Dzień Wiosny. Obchody rozpoczął przemarsz z KTI na most przy ul. Troczewskiego gdzie nastąpiło utopienie Marzanny i krótki wystep artystyczny w wykonaniu zespołu Finezja. Następnie korowód powrócił na teren KTI, gdzie odbyły się dalsze obchody święta. Uczestnicy obejrzeli prezentację dotyczącą  historii obrzędów witania wosny i występ podopiecznych Środowiskowego Domu Samopomocy. Później przedstawiciele stowarzyszeń sadzili drzewa na terenie KTI podarowane przez Zarząd Nieruchomości Miejskich. Każde drzewo zyskało "opiekunów", których nazwy zostały zapisane na karteczkach przyczepionych do gałązek. Po ciężkiej pracy na wszystkich czekał poczęstunek z grilla i kolejna porcja występu Zespołu Finezja. W spotkaniu udział wzięli przedstawiciele następujących stowarzyszeń - Polski Związek Niewidomych, Zespół Finezja, Stowarzyszenie Złoty Wiek,   Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów, Stowarzyszenie "Przystań" , Związek Polaków Poszkodowanych przez III Rzeszę oraz Klub Seniora.Informacja

Autor: Rafał Chilarski   Data dodania: 2014-03-18 09:13:14

INFORMACJA O WYNIKACH NABORU NA WOLNE STANOWISKO URZĘDNICZE W MIEJSKIM OŚRODKU POMOCY SPOŁECZNEJ W KUTNIE
 

 - koordynator ds. komputeryzacji pomocy społecznej
w pełnym wymiarze czasu pracy

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Kutnie, ul. Warszawskie Przedmieście 10, 99 – 300 Kutno informuje, że w wyniku zakończenia procedur naboru na w/w stanowisko została wybrana Pani:Dorota Wdzięczna – Kutno


Uzasadnienie dokonanego wyboru: W ocenie komisji rekrutacyjnej, Pani Dorota Wdzięczna spełnia wymagania niezbędne dotyczące pracy na stanowisku koordynatora ds. komputeryzacji pomocy społecznej zarówno w zakresie koniecznego wykształcenia, stażu pracy jak i merytorycznego przygotowania do realizacji zadań na tym stanowisku.


Ogłoszenie o naborze

Autor: Rafał Chilarski   Data dodania: 2014-03-14 14:54:03

Ogłoszenie o naborze na stanowisko - asystent rodziny w Kompleksie Terapeutyczno-Integracyjnym - Sekcja Wspierania Rodziny i Pieczy Zastępczej w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Kutnie.


© 2011-2014 Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Kutnie